Asilkrom

Asilkrom
Asilkrom 3 Boyutlu Stüdyo Render

DETAY

Asilkrom firması ile ikinci işimiz 2014 yılında 3 boyutlu stüdyo ortamında görselleştirme üzerine gerçekleşti. Proje çözüm ortaklığını bize sunan Taximpro Kreatif Medya gerçekleştirdiğimiz projede, mevcut evye ürünlerinin 3D modellemelerini en ile üst kaliteyle yaklaşacak biçimde, ürünleri üst açıdan görecek biçimde tek tek görselleştirmelerini gerçekleştirdik.

MÜŞTERİ

Asilkrom

TARİH

2014

GÖREV

3 Boyutlu Modelleme & Render

Related Projects
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Termal Etiket Eco Termal etiket, yüzeyinde hami bir katman bulunmayan miktar çeşididir. Kumbara üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı beraberlik birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir dahi bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Bu termal etiketlere yumruk termal olarak (ısıyla) yapılır ve yerde yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için tahakküm maliyeti sıfıra yakındır.
Beverage Kapak GörseliPetlas_Dört_Kare GeyiG Medya Tasarım