Assan Panel

Home / / Assan Panel
Assan Panel
Assan Panel 3 Boyutlu Teknik Modelleme

DETAY

Kibar Holding bünyesinde yer alan Assan Panel firmasının ürettiği çeşitli panel ürünlerinin 3 boyutlu modellemesini üstlendik. Proje çözüm ortaklığını bize sunan Taximpro Kreatif Medya ile gerçekleştirdiğimiz projede, mevcut panel ürünlerinin 3D modellemelerini ürünlerin yan detayları görecek biçimde tek tek görselleştirmelerini ve uygulanmış fabrika modellemesini gerçekleştirdik.

MÜŞTERİ

Assan Panel

TARİH

2014

GÖREV

3 Boyutlu Modelleme & Render

Related Projects
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Termal Etiket Eco Termal etiket, yüzeyinde hami bir katman bulunmayan miktar çeşididir. Kumbara üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı beraberlik birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir dahi bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Bu termal etiketlere yumruk termal olarak (ısıyla) yapılır ve yerde yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için tahakküm maliyeti sıfıra yakındır.
Beverage Kapak Görseli GeyiG Medya Tasarım