Beverage

Home / / Beverage
Beverage İçecek ve İçecek Teknolojileri Fuarı
Beverage Kapak Görseli

DETAY

2014 Beverage uluslararası içecek ve içecek teknolojileri fuarı için basılan ve proje çözüm ortaklığını bize sunan Taximpro Kreatif Medya gerçekleştirdiğimiz projede, tanıtım ve çağırım davetiyelerinin üzerinde bulunan cam şişe sketch çizimini üstlendik.

MÜŞTERİ

2014 Beverage uluslararası içecek ve içecek teknolojileri fuarı

TARİH

2014

GÖREV

Kapak Görsel Çizimi

Related Projects
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Termal Etiket Eco Termal etiket, yüzeyinde hami bir katman bulunmayan miktar çeşididir. Kumbara üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı beraberlik birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir dahi bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Bu termal etiketlere yumruk termal olarak (ısıyla) yapılır ve yerde yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için tahakküm maliyeti sıfıra yakındır.
Assan Panel 3 Boyutlu Teknik ModellemeAsilkrom 3 Boyutlu Stüdyo Render GeyiG Medya Tasarım