Delta Hospital

Home / / Delta Hospital
Delta Hospital
Delta Hospital Maskot Tasarımı Doktor Delta
Delta Hospital Aylık Bülten
Delta Hospital T-shirt Tasarımı

DETAY

2011 Yılında çalışmalarına başladığımız Delta Hospital ile birbirinden farklı bir çok çalışma gerçekleştirdik. Proje çözüm ortaklığını bize sunan Taximpro Kreatif Medya ile gerçekleştirdiğimiz projeler; Maskot Tasarımı, tüm hastane bölüm broşürleri, 2 ayda bir yayınlanan bülten tasarımları, T-shirt tasarımı vb

MÜŞTERİ

Delta Hospital

TARİH

2011

GÖREV

Maskot Tasarımı, Tüm hastane bölüm broşürleri, 2 Ayda bir yayınlanan bülten tasarımları, T-shirt tasarımı vb

Related Projects
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Termal Etiket Eco Termal etiket, yüzeyinde hami bir katman bulunmayan miktar çeşididir. Kumbara üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı beraberlik birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir dahi bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Bu termal etiketlere yumruk termal olarak (ısıyla) yapılır ve yerde yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için tahakküm maliyeti sıfıra yakındır.
CVS TechnologiesSampi ile Hamur Amca Storyboard Çizimi GeyiG Medya Tasarım