PhilipCapital Menkul Değerler A.Ş.

Home / / PhilipCapital Menkul Değerler A.Ş.
PhilipCapital
bireysel_portfoy_yonetimi_1
bireysel_portfoy_yonetimi_2
future1
future2
bireysel_portfoy_yonetimi_1
bireysel_portfoy_yonetimi_1
” image_width=”1000″ image_height=”664″ crop=”false” hover=”true” circular=”false” hover_style=”style1″ lightbox_ifarme=”false” target=”_self” align=”center” group=”_general” margin_bottom=”30″]
Rollup
Ege_Sanayi_Odasi
Adana_Hilton

DETAY

Nar Tasarım olarak firmanın yapmış olduğu işe ve kurum kültürüne uygun olarak tasarımlar hazırlanmış olup basımları da dahil olmak üzere teslimatı yapılmıştır. Güzel günlerde kullanmalarını dileriz.

MÜŞTERİ

PhilipCapital Menkul Değerler A.Ş.

TARİH

Şubat 2017

GÖREV

Kurumsal Dokumanlarının Hazırlanması, Stand Çalışmalarının Hazırlanması Basımı ve Organziasyonu

Related Projects
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Termal Etiket Eco Termal etiket, yüzeyinde hami bir katman bulunmayan miktar çeşididir. Kumbara üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı beraberlik birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir dahi bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Bu termal etiketlere yumruk termal olarak (ısıyla) yapılır ve yerde yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için tahakküm maliyeti sıfıra yakındır.
ETD_Enerji Ticaret Derneği Örümcek StandAC_Insert1 GeyiG Medya Tasarım