Sampi Pide Restoranları

Home / / Sampi Pide Restoranları
Sampi
Sampi Pide Restoranları Evlere Servis Menü Tasarımı
Sampi ile Sampiye
Sampi ile Hamur Amca Karakterleri Koyn ve Horzo
Sampi ile Hamur Amca Storyboard Çizimi

DETAY

Sampi Pide Restoranlarının bir dönem reklam içeriği olarak kullandığı Sampi karakteri ve çekmeyi planladığı TV reklam filminin, çekim esnasında kullanılmak üzere storyboard’ını çizimini üstlendik. Senaryosunu yazan ve proje çözüm ortaklığını bize sunan Taximpro Kreatif Medya ile gerçekleştirdiğimiz projede, 15 kare çekim planlaması çizimini, 2 ana karakter 2 de yan karakter tasarımını gerçekleştirdik.

MÜŞTERİ

Sampi Pide Restoranları

TARİH

2011

GÖREV

Karakter Tasarımı ve Storyboard Çizimi

Related Projects
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Termal Etiket Eco Termal etiket, yüzeyinde hami bir katman bulunmayan miktar çeşididir. Kumbara üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı beraberlik birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir dahi bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Bu termal etiketlere yumruk termal olarak (ısıyla) yapılır ve yerde yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için tahakküm maliyeti sıfıra yakındır.
Delta Hospital Maskot Tasarımı Doktor DeltaAsilkrom İmaj Render GeyiG Medya Tasarım